Nowe przepisy związane z ochroną danych osobowych danych osobowych wg Rozporządzenia UE (RODO) są stosowane od 25 maja 2018 roku.
Przepisy nakładają na administratorów danych osobowych i podmioty przetwarzające na zlecenie administratorów danych (w szczególności przedsiębiorcy, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie i inne jednostki organizacyjne) szereg obowiązków.

Za niestosowanie się do przepisów Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych może nałożyć administracyjne kary pieniężne w wysokości od 0 do20 mln euro – choć przy wykazaniu starań o uzyskanie zgodności - mogą by zastosowane także środki w postaci ostrzeżenia lub upomnienia. Na pewno warto już dziś zadbać o wyeliminowanie potencjalnego ryzyka prawnego.


WYKONAJ AUDYT ONLINE

CZY TWOJA FIRMA / JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA JEST ZGODNA Z RODO?

Po odpowiedzi na 14 pytań otrzymasz bardzo konkretne zalecenia do uzyskania zgodności z RODO.Aby przejść do audytu musisz potwierdzić adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Legis Profile Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Legis Profile Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, klikając: 'Rezygnuję' w otrzymanym newsletterze. Pełną klazulę znajdziesz tutaj >>

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez Legis Profile Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2002r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Skontaktuj się z nami

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty zapraszamy na infolinię, pon.- pt. w godz. 9 -17, tel.: +48 (22) 487 86 70

  • ul. Kopalniana 22a/7, 01-321 Warszawa
  • biuro@dpos.pl
  • + 48 664-484-218